H2VANDUO.LT – INTERNETO SVETAINĖS NAUDOJIMOSI TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

Sveiki atvykę į mūsų interneto svetainę.  Toliau naršydami ir naudodami svetaine, Jūs sutinkate su naudojimosi sąlygomis, galiojančiomis kartu su mūsų konfidencialumo politika. Dėl šios svetainės INFRA&ULTRA COMPANY nenori gadinti santykių su Jumis. Jeigu Jūs nesutinkate su kuria nors sąlygų dalimi, prašome, nesinaudoti mūsų svetaine. Terminai INFRA&ULTRA COMPANY, „mus“ arba „mes“ skirtas svetainės savininkui identifikuoti, kurio ofisas registruotas adresu: Meža Prospektas 111, Jūrmala, Latvija. Mūsų įmonės registracijos Nr. 40103538353, registracijos vieta Ryga, Latvija.. Terminas „jus“ skirtas mūsų svetainės vartotojui arba lankytojui identifikuoti.
Šios svetainės naudojimas yra reguliuojamas sekančiomis naudojimo sąlygomis:
ŠIOS SVETAINĖS INFORMACIJA YRA BENDRO POBŪDŽIO. JI GALI BŪTI PAKEISTA BE IŠANKSTINIO ĮSPĖJIMO.
ŠIOS SVETAINĖS MEDŽIAGA PRIKLAUSO MUMS IR YRA LICENZIJUOTA. ŠIAS MEDŽIAGAS SUDARO, TAČIAU NERIBOJA, DIZAINAS, MAKETAVIMAS, IŠVAIZDA IR GRAFIKA. PLAGIJAVIMAS DRAUDŽIAMAS, IŠSKYRUS ATVEJUS, JEIGU BUVO PRANEŠTA APIE AUTORINĘ TEISĘ, KURI YRA ŠIŲ SĄLYGŲ DALIS. VISI PREKYBOS ŽENKLAI, PUBLIKUOTI ŠIOJE SVETAINĖJE IR NĖRA JOS NUOSAVYBĖ, ARBA LICENCIJA, PRIPAŽINTOS SVETAINĖJE.

NESANKCIONUOTAS NAUDOJIMASIS ŠIA SVETAINE GALI BŪTI PAREIŠKIMO APIE ŽĄLOS ATLYGINIMĄ IR/ARBA BAUDŽIAMOJO NUSIKALTIMO PRIEŽASTIMI.
KARTAS NUO KARTO ŠIOJE SVETAINĖJE GALI BŪTI SKELBIAMOS NUORODOS Į KITAS INTERNETO SVETAINES. ŠIOS NUORODOS YRA SUTEIKIAMOS JŪSŲ PATOGUMUI, PAPILDOMOS INFORMACIJOS GAVIMUI. JOS NEREIŠKIA, KAD MES PALAIKOME SVETAINĘ(-ES). MES NENEŠAME JOKIOS ATSAKOMYBĖS UŽ SUSIJUSIŲ SVETAINIŲ TURINĮ. JŪSŲ NAUDOJIMASIS ŠIA SVETAINE IR BET KOKIE GINČAI, ATSIRADĘ DĖL NAUDOJIMOSI SVETAINE, YRA REGULIUOJAMI LATVIJOS RESPUBLIKOS TEISĖS AKTAIS.
Jeigu jums reikalinga papildoma informacija, prašome, nesidrovėdami kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais.

Maxx Williams Jersey